VI. Sağlıkta Kalite ve Güvenlik Ödülleri Hakkında…

VII. Uluslararası Sağlıkta Performans ve Kalite Kongresi kapsamında düzenlenen VI. Sağlıkta Kalite ve Güvenlik Ödülleri bu yıl “En İyi Uygulama” ve “En İyi Bilimsel Araştırma” kategorilerinde sunulacaktır.

En İyi Bilimsel Araştırma Ödülü; En İyi Sözlü Bildiri ve En İyi Poster Bildiri olmak üzere iki başlık altında ele alınacak ve “En İyi Bilimsel Araştırma Ödülü Seçici Kurulları” tarafından 11 Ocak 2018 Perşembe günü saat 20:00 - 22:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan toplantıda değerlendirilecektir.

En İyi Uygulama Ödülü için başvuru yapan 106 uygulama kongre bilimsel komisyonu tarafından değerlendirilmiştir.

Başvurular arasından seçilen ve “En İyi Uygulama Ödülü Seçici Kurulu”na sunulmaya hak kazanan 14 uygulama aşağıda belirtilmiştir.

Söz konusu uygulamalar, 11 Ocak 2018 Perşembe günü saat 20:00 - 22:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan “En İyi Uygulama Ödülü Seçici Kurulu”na sunulacaktır. Sunumlar, 5 dakikayı aşmayacak şekilde ve Power Point formatında hazırlanacaktır.

Seçici kurullar tarafından yapılacak olan değerlendirme sonucunda ödül almaya hak kazanan uygulamaların ve bildirilerin sahiplerine, 12 Ocak 2018 günü kongre bilimsel programı kapsamında düzenlenecek olan Ödül Töreni’nde ödülleri verilecektir.